Koła cyrkowe aerial hoop podbijają serca dzieci 2

Jesteś rodzicem/rodzeństwem/opiekunem dziecka z nieskończonymi pokładami energii?

Zawsze masz porządny zapas maści na siniaki?

Boisz się wyjrzeć przez okno na plac zabaw, bo znów możesz zastać swoje dziecko wiszące głową w dół? A może wprost przeciwnie – jesteś wyczerpany poszukiwaniami gier na konsolę, które wymagają od gracza większego ruchu niż kręcenie młynków kciukami?

Myślę, że mamy dla Ciebie rozwiązanie! Proponujemy zapisać pociechę na zajęcia z kół cyrkowych aerial hoop. A co to takiego? Otóż jest to plac zabaw dla dzieci. Tylko wersja 2.0, bardziej sportowa i z profesjonalnym instruktorem.

Uchylając rąbka tajemnicy – aerial hoop to rodzaj gimnastyki sportowej na kole cyrkowym, takim podwieszanym pod sufitem. Zapytacie - „Jak można się na tym utrzymać? I jeszcze w ładnych figurach!” – ano właśnie! Zajęcia tego typu fantastycznie rozwijają zmysł równowagi, sprawność mięśniową oraz gibkość. Poziom zadowolenia na twarzy małych kursantów również widocznie wzrasta po regularnych treningach.

Jednak to nie wszystko! Poprawie ulega kondycja – sama w sobie gimnastyka na kole potrafi nieźle zmęczyć, ale żeby sobie na taką przyjemność zasłużyć, trzeba najpierw wykonać rozgrzewkę, w celu przygotowania ciała do wysiłku oraz stopniowego wzmacniania mięśni poprzez ćwiczenia. Ale nie, to nie są wszystkie plusy! Tak jak za mundurem panny sznurem, tak za wysiłkiem fizycznym podążają znaczne ilości endorfin – hormonów szczęścia. To dzięki nim dzieci po treningu są pewne siebie, radosne, uśmiechnięte i przepełnione energią (na szczęście wieczorem trening daje o sobie znać, poziom energii spada zapewniając dzieciom i Wam drodzy rodzice długi i niezakłócony sen).

Jednak spokojnie – żadne dziecko nie zaczyna swojej przygody z kołem od zaawansowanych zwisów albo szybkich fikołków. Wszystko prowadzone jest metodą małych kroczków. Sport ten mocno opiera się na akrobatyce, więc na sali zawsze znajduje się odpowiednio przeszkolony instruktor, który pilnuje bezpieczeństwa oraz poprawności wykonywanych figur. Oraz odpowiednio wysokiego poziomu dobrej zabawy!

Nigdy o tym nie słyszałeś? Jesteś pewny, że w Waszym mieście nie będzie możliwości zapisania najmłodszych na aerial hoop? Uff! Myślę, że w tej kwestii też potrafimy pomóc.

W ostatnich latach popularność i zainteresowanie różnymi formami akrobatyki powietrznej roztacza coraz większe kręgi. W Polsce i na całym świecie – coraz częściej pojawiają się informacje o zawodach czy mistrzostwach dla osób na różnym poziomie zaawansowania. Wiele szkół tańca czy klubów fitness podejmuje ten trend i oferuje swoim kursantom zajęcia aerial hoop. A następnie patrzy i podziwia przybywające tłumnie na salę treningową gromadki dzieci. Jednak nie w każdym mieście znajduje się taka opcja – ale na to też mamy swój sposób! U nas można po prostu zakupić KOŁO CYRKOWE i cały OSPRZĘT. Na życzenie - oklejamy, malujemy, możemy dopasować się do kanapy albo do ściany. Dajemy wybór, możemy stworzyć kółko w kolorze o którym marzy Twoje dziecko. Średnicę też pozwalamy wybrać – 85 czy 90? Może 95 albo 100? Ilość uchwytów także pozostawiamy do wyboru, czy jeden, czy dwa. I nie, nie wykonujemy tego u wujka w garażu (niestety, wujek się trochę za to obraził), tylko inwestujemy w sprzęt i koła z certyfikatem, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak istotne w tym sporcie jest zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedniego, sprawdzonego sprzętu. I tak tylko podpowiem, że mamy specjalne dojścia i dla czytelników tego artykułu mamy specjalną zniżkę – dzięki nam możecie rozpocząć przygotowywanie placu zabaw w wersji 2.0 za pomocą koła cyrkowego za 249 zł zamiast 299 zł na kod rabatowy: "Koła".

Mamy nadzieję, że zaciekawiliśmy Cię tematem kół cyrkowych aerial hoop oraz, że najmłodsi w rodzinie niedługo poznają ten akrobatyczny świat od strony praktycznej. Z góry serdecznie przepraszamy, że będą okupować komputer i YouTube w celu oglądania nagrań z zawodów, jednak szczerze polecamy dołączyć się do oglądania.

Warto zaznaczyć, że wiele naszych rodzimych dziewczyn wspaniale nas reprezentuje na arenie międzynarodowej, a ich choreografie można podziwiać godzinami – dosłownie!).

Polecamy zapoznać się z Mistrzynią Świata naszą ambasadorką Iwoną Drzymałą:

Zatem wszystkie małe akrobatki i akrobaci – koła cyrkowe w dłoń!

Komentarze do wpisu (2)

24 lutego 2019

Moja córka pokochała koła i szarfy, nie mogę jej wyciągnąć z sali. Figury czasem wyglądają straszne, ale przy odpowiedniej asekuracji i doświadczeniu trenera można być spokojnym.

26 lutego 2019

To naprawdę wspaniały sport i zabawa dla każdego dziecka .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl