- o szkole -

Flying Rose jest szkołą aerial i pole dance w Łodzi, funkcjonującą od czerwca 2017 roku. Miejsce to tworzą ludzie pełni pasji do pole dance, dla których akrobatyka powietrzna i pole dance jest czymś więcej niż tylko pracą. Szkoła aerial i pole dance Flying Rose dysponuje największą salą do akrobatyki powietrznej w Łodzi, o powierzchni całkowitej 150 m2. Cała przestrzeń treningowa podzielona jest na dwa równe sektory:

  • jeden z 10 rurami do pole dance
  • drugi z 8 szarfami (aerial silks) lub 8 kołami (aerial hoop), dodatkowo sektor ten może być wykorzystany jako sala taneczna

Flying Rose szkoła pole dance charakteryzuje indywidualne podejście do każdego kursanta, a treningi odbywają się w kameralnych grupach. W naszej szkole aerial prowadzone są zajęcia dla dzieci i dorosłych. W miejscu tym każda kobieta znajdzie zajęcia, które nie tylko poprawią jej sprawność fizyczną, ale również zwiększą pewność siebie i zapewnią fantastyczną odskocznię od codzienności. Tak samo jak i panie, mile widziani są również panowie, którzy chcieliby popracować nad siłą podczas Aerial i Pole Dance oraz zwiększyć swoją gibkość i sprawność ogólną na zajęciach stretching i pilates. Miejsce jest przyjazne dla mam z dziećmi i dysponuje specjalnym kącikiem, w którym każdy maluch znajdzie masę zabawek i gier edukacyjnych. Dostępne jest również łóżeczko, na wypadek gdyby najmłodsi poczuli się zmęczeni i senni.

Zajęcia aerial i pole dance prowadzone są przyjemnej atmosferze, przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy odnoszą sukcesy na arenie polskiej i międzynarodowej. Każdy z treningów trwa 55 minut, co zapewnia odpowiednią jakość i możliwość szybkiego rozwoju umiejętności. Szkoła Flying Rose zaprasza wszystkich z Łodzi i okolic do spróbowania własnych sił podczas zajęć aerial dance, pole dance, exotic dance, stretching, aerial4kids, pilates i latin pole.

Po za regularnymi zajęciami szkoła organizuje również imprezy okolicznościowe, warsztaty, eventy firmowe, zajęcia indywidualne i profesjonalne przygotowanie do zawodów. Flying Rose mieści się poza centrum Łodzi, na Bałutach, w pobliżu Żabieńca, Teofilowa i Radogoszcza. Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską ze Zgierza, Aleksandrowa Łodzkiego i Konstantynowa Łódzkiego. Możliwy jest również dojazd rowerem miejskim, stacja Łódź Żabieniec.

Nie zwlekajcie i na trening wpadajcie! :)

Jeśli potrzebujesz sprzętu do aerial lub do pole dance koniecznie odwiedź nasz sklep online z akcesoriami do pole dance.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl