Flying Rose
Jak poprawnie wiązać szarfę na ósemkę alpinistyczną?

Jak poprawnie wiązać szarfę na ósemkę alpinistyczną?

Umiejętność wiązania szarfy wertykalnej na tzw. ósemkę alpinistyczną jest kluczowa, zwłaszcza gdy lubisz trenować aerial silks samodzielnie i masz własną szarfę oraz osprzęt konieczny do prawidłowego montażu i bezpiecznego korzystania z rekwizytu, jakim jest szarfa do akrobatyki powietrznej. W tym wpisie wyjaśniamy, jak poprawnie zawiązać szarfę na ósemkę krok po kroku.

czytaj całość »
Po czym poznać dobrego trenera? Czyli świadomy wybór instruktora aerial

Po czym poznać dobrego trenera? Czyli świadomy wybór instruktora aerial

Aerial hoop czy aerial silks to nie tylko dyscypliny, które są wyjątkowym sposobem na poprawę kondycji, zwiększenie gibkości, czy wzmocnienie mięśni. To także bardzo widowiskowe, a jednocześnie dość niebezpieczne sporty, które wymagają odpowiedniego przygotowania. Jednak sukces w osiąganiu wymarzonych celów na kole, czy szarfie zależy w dużej mierze od doświadczenia i umiejętności trenera. Wybór właściwego instruktora to więc kluczowy krok do bezpiecznego treningu, a także opanowania konkretnych figur, przejść i trików. Jaki powinien być dobry trener aerial i dlaczego świadomy wybór osoby, u boku której chcesz się rozwijać, jest tak istotny? O tym właśnie nasz dzisiejszy wpis!

czytaj całość »
Hair hanging, czyli wiszenie na włosach

Hair hanging, czyli wiszenie na włosach

Wiszenie na włosach to niesamowicie widowiskowa i ryzykowna sztuka cyrkowa, która polega na tym, że artyści zostają unoszeni w powietrze za pomocą specjalnego sekretnego zawiązania włosów, które umożliwia specjalnie dobrany osprzęt. Sprawdź, jaka jest historia hair hangingu i dowiedz się, jak to się dzieje, że włosy są w stanie unieść ciężar całego ciała podczas rozmaitych obrotów i akrobacji w powietrzu! W jaki sposób przygotować się do hair hangingu? Na te właśnie pytania postaramy się odpowiedzieć w tym wpisie.

czytaj całość »
III edycja Poledanceholic Rokietnica 2023

III edycja Poledanceholic Rokietnica 2023

Już 16 i 17 września 2023 roku w hali Rokietnickiego Ośrodka Sportu w Rokietnicy odbędzie się kolejna edycja zawodów pole dance i exotic. W tym roku do udziału w rywalizacji zostali zaproszeni też zawodnicy aerial hoop! Organizatorzy stworzyli szereg kategorii, w których będzie można zaprezentować swoje umiejętności na kole cyrkowym. Zebraliśmy dla Was wszystkie najważniejsze informacje na temat tego wydarzenia. 

czytaj całość »
IV Międzynarodowe Artystyczne Mistrzostwa Aerial Hoop – Crazy Hoop 2023

IV Międzynarodowe Artystyczne Mistrzostwa Aerial Hoop 2023

W weekend 17-18 czerwca 2023 r. w Opolu odbędą się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Aerial Hoop. Niech jednak nazwa tych zawodów Cię nie zmyli, ponieważ uczestnicy będą mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności nie tylko na kołach, ale także na rekwizytach takich jak trapez, pasy, szarfy, czy aerial pole! Sprawdź najważniejsze informacje na temat tego wydarzenia.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium