| Materace Aerial hoop

 

Materace do aerial silks to niezbędny element wyposażenia szkół pole dance,  szkół tańca i aerial studio. Zapewniają one bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i amortyzują ewentualne upadki. Dodatkowo ich obecność w sali ćwiczeń pozwala na uzyskanie wyższej efektywności treningu i wykonanie bardziej zaawansowanych ćwiczeń, bez obaw o urazy. Warto nadmienić, że materace do aerial silks są niezbędne podczas zajęć dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tymi sportami.

Różnice pomiędzy materacem do aerial silks, a zwykłym materacem

Materace do aerial silks różnią się od standardowych materacy przede wszystkim tym, że posiadają specjalnie wycięte miejsce na rurę, co zapobiega ich przesuwaniu podczas treningu pole dance. Dodatkowo materiały, z których zostały wykonane, gwarantują wysoką wytrzymałość podczas najbardziej zaawansowanych ćwiczeń – są wykonane i innego materiału oraz inaczej zbudowane.

Rodzaje materaców do aerial silks, aerial hoop, pole dance

W naszym sklepie dostępne są 2 rodzaje materacy - kwadratowe i okrągłe. Ten wybór pozwoli Państwu na doskonałe dopasowanie sprzętu do powierzchni, jaką dysponuje wnętrze. Jednak materace różnią się między sobą nie tylko kształtem, ale również wielkością i grubością. W naszym sklepie dostępne są materace do aerial silks o grubości 5 cm, 7 cm, 10 cm i 15 cm. Natomiast ich wielkość wynosi od metra średnicy (lub długości boku w przypadku materacy kwadratowych) do 140 cm.

Z czego wykonane są materace do aerial silks?

Materace do aerial skills pochodzą z polskiej produkcji. Zostały wykonane z pianki o wysokiej gęstości. Jest to ich olbrzymią zaletą, ponieważ większość materacy do pole dance lub aerial silks jest miękka. Przez to kursanci wpadają w nie i skarżą się na brak komfortu podczas ćwiczeń. Nasze materace nie są miękkie, ani zbyt twarde. Dzięki temu ani ty, ani twoi podopieczni nie będziecie się w nich zapadać. Będą one stanowiły stabilne podłoże do ewentualnego wybicia się w górę przy ćwiczeniach..

Do treningu aerial niezbędne są również inne akcesoria, które znajdziesz TU.

W sprzedaży posiadamy rozmiary:

  • 100x100x5 cm
  • 120x120x5 cm
  • 120x120x7 cm
  • 120x120x10 cm
  • 120x120x15 cm
  • 140x140x15 cm

Możesz również wybrać kolor, który będzie pasował do Twoich wnętrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl