| Drabinki

Opcje przeglądania

Drabinki gimnastyczne to jeden z najbardziej podstawowych przyrządów do wykonywania ćwiczeń. Stosowane są przede wszystkim na salach gimnastycznych, w siłowniach i klubach fitness, gdzie wykorzystywane są jako jeden z elementów aktywności fizycznej.

Drewniana drabinka to uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie. Wytrzymała konstrukcja oraz sprawdzone materiały gwarantują trwałość na lata, a także wpływają na komfort podczas użytkowania. Produkty oferowane w sklepie Flying Rose Sport wykonane są z drewna sosny iglastej oraz drewna bukowego. Drabinki pokryte są specjalną, lakierowaną powłoką, która zapewnia odporność na ścieranie i czynniki zewnętrzne.

Drabinka gimnastyczna może być używana na wiele sposobów. Idealnie nadaje się do ćwiczeń siłowych, korekcyjnych i rehabilitacji. Sprawdza się również podczas rozciągania. Aby w pełni wykorzystać potencjał drabinki do ćwiczeń, warto zaopatrzyć się w MATERAC GIMNASTYCZNY. Wykonywanie skłonów czy brzuszków będzie znacznie wygodniejsze na przystosowanym podłożu. Trening przy drabince może być bardzo zróżnicowany, dlatego taki sprzęt znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku osób ćwiczących regularnie, jak i tych, które dopiero zamierzają rozpocząć wzmacnianie ciała.

Ważną zaletą drabinki są jej rozmiary. Sprzęt tego typu zajmuje niewiele miejsca, dlatego równie dobrze jak w klubie, sprawdzi się w domowych warunkach. Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, jeżeli metraż twojego mieszkania jest mocno ograniczony. W sklepie Flying Rose Sport znajdziecie pojedynczą drabinkę gimnastyczną o szerokości 90 cm.

Drewniana drabinka gimnastyczna nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jej neutralny odcień sprawia, że dopasowanie sprzętu do wystroju otoczenia nie stanowi większego problemu. Często spotykanym rozwiązaniem jest montaż drabinki do ćwiczeń w dziecięcym pokoju. Szczególnie jeśli twoja pociecha jest w wieku szkolnym i spędza sporo czasu przy biurku, warto zastanowić się nad stworzeniem miejsca do aktywności fizycznej, które będzie zawsze pod ręką. Drabinka sprawdzi się też w codziennej zabawie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium