- B2B dla firm -

"W pojedynkę możemy zrobić tak mało; razem możemy zrobić tak wiele."

 

Jeśli jesteś właścicielem studia pole dance, jogi, szkoły akrobatyki powietrznej lub instruktorem tych sportów to ta zakładka jest dla Ciebie idealnym miejscem do rozpoczęcia z nami współpracy i uzyskania ciekawych rabatów nawet do 25%.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA

NR TELEFONU: 883 953 027

MAIL: sklep@fr-sport.pl

Co oferujemy:

1.    rabaty na zakup sprzętu - od 10% do 25% od cen regularnych

Jeśli otwierasz nową szkołę akrobatyki powietrznej, uzupełniasz wyposażenie lub wymieniasz stary sprzęt na nowy, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Napisz lub zadzwoń, a na pewno przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Posiadamy duże doświadczenie w kwestii wyposażania szkół i studiów akrobatyki powietrznej, w związku z tym chętnie doradzimy w doborze sprzętu i odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

2.    rabaty na zamówienia dropshippingowe (klienci kupują u Ciebie, Ty u nas, a my wysyłamy prosto do klienta)

Kursanci uczestniczą w Twoich zajęciach i ufają Ci bezgranicznie, więc w przypadku wyboru sprzętu do akrobatyki będą Cię pytać o zdanie. Sprzedaż naszego sprzętu z Twoją marżą może okazać się bardzo rentownym działaniem, zwłaszcza w okresie przedświątecznym.

3.    indywidualne kody rabatowe dla instruktorów i właścicieli szkół akrobatyki powietrznej (dla Twoich kursantów i znajomych)

Jeśli nie masz czasu robić zamówień hurtowych, ale chcesz pomóc swoim kursantom i znajomym, napisz do nas - a my przygotujemy dla Ciebie specjalny kod rabatowy. Będzie on identyfikowany z Tobą lub Twoją szkołą, dzięki czemu zyskasz dodatkowy prestiż wśród podopiecznych.

4.    sprzęt aerial najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach

Jako jedni z nielicznych na świecie wkładamy ogrom energii i środków w certyfikację naszego sprzętu. Na tym polu współpracujemy z niezależnymi instytutami badawczymi jak np. tuv nord, instytut włókiennictwa - tylko takie badania dają nam maksimum pewności i obiektywności wyników. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich kursantów, więc na bieżąco kontrolujemy i badamy nasz sprzęt. Na Twoją prośbę możemy udostępnić dokumentację poświadczającą jakość naszych produktów.

5.    możliwość dołączenia do naszych programów partnerskich (program ambasadorski, fr kid - program wspierający uzdolnione dzieci i młodzież, wsparcie dla szkół)

Razem dbamy o rozwój akrobatyki powietrznej w Polsce, więc organizujemy interesujące programy wspierające rozwój artystów, sportowców oraz studiów akrobatyki powietrznej. Jako nasz partner będziesz wiedział o nich pierwszy.

6.    szkolenia dla instruktorów aerial silks, aerial hoop oraz aerial jogi

Zdajemy sobie sprawę, że nasza branża jest w fazie rozwoju. Dlatego przygotowaliśmy szkolenia dla instruktorów - więcej informacji znajdziesz w zakładce SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE. Jest to idealna oferta dla szkół pole dance oraz klubów fitness, które chcą zwiększyć kompetencje swoich instruktorów oraz poszerzyć ofertę o zajęcia z akrobatyki powietrznej lub aerial jogi. Szkolenie jest też świetnym rozwiązaniem dla osób prywatnych, które zastanawiają się nad podjęciem pracy jako instruktor akrobatyki powietrznej.

7.    umieszczenie Twojego studia w prowadzonej przez nas bazie szkół akrobatyki powietrznej i promocja w naszych social mediach

Sporo z naszych klientów pyta nas jakie zajęcia polecamy w różnych miastach, a my podajemy znane nam szkoły. Dodatkowo staramy się Was promować na naszych social mediach, które mają spore zasięgi.

8.    możliwość darmowego testowania naszych nowych sprzętów

Szybko się rozwijamy i czasem potrzebujemy pomocy. Wprowadzenie każdego nowego sprzętu wiąże się z koniecznością przetestowania prototypu w najbardziej wymagających warunkach. Bez tego trudno nam przewidzieć, jak sprzęt będzie się zachowywał w dłuższej perspektywie. Wy jesteście specjalistami i wiecie jakie macie oczekiwania. Dlatego bardzo często prosimy Was o pomoc w testowaniu i wyrażenie opinii dotyczącej nowego sprzętu.

9.    wspólny rozwój social mediów (facebook, instagram)

Tu ogranicza nas tylko kreatywność :)

10.  współpraca przy obozach, zawodach i eventach

Często wypożyczamy sprzęt i pomagamy w organizacji wydarzeń - jeśli jakieś planujesz napisz lub zadzwoń :)

Od początku naszej działalności przyświeca nam jeden cel: rozwój aerial dance i pole dance w Polsce oraz na świecie. Sami zaczynaliśmy jako właściciele szkoły pole i aerial dance. Jako pierwsi wprowadziliśmy na łódzki rynek zajęcia z chust wertykalnych. Aktualnie trudno sobie wyobrazić jakiekolwiek duże miasto bez zajęć aerial.

Jeśli:
1. planujesz otworzyć nową szkołę akrobatyki powietrznej

2. zamierzasz uzupełnić wyposażenie studia bądź wymienić sprzęt akrobatyczny na nowy

3. pragniesz się przebranżowić lub dodać do swojej oferty sportowej zajęcia z akrobatyki powietrznej

4. jesteś instruktorem aerial dance i Twoi klienci pytają Cię o porady dotyczące sprzętu

5. pragniesz sprzedawać sprzęt do akrobatyki powietrznej

To świetnie trafiłeś :) jesteśmy producentem kół cyrkowych, szarf i chust wertykalnych, hamaków do aerial jogi oraz materaców gimnastycznych. Rozwój naszej dyscypliny oraz współpraca ze szkołami akrobatyki są dla nas niezwykle istotne. Właśnie dlatego możemy zaproponować Ci rabaty na poziomie 15-35% od cen regularnych.

Czy wiesz że pole dance, akrobatyka powietrzna i aerial joga to dziedziny bardzo intensywnie rozwijające się w Polsce? Jest to świetna zabawa dla osób w każdym wieku, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Co więcej, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu oraz wykwalifikowanych instruktorów, jest to trening bezpieczny i wszechstronny.

Wiesz, że zajęcia z hamakami do aerial jogi do swojej oferty wprowadza coraz więcej klubów fitness? Dlaczego? Bo jest to nowa, ciekawa alternatywa dla klientów. Wprowadzając do grafiku zajęć urozmaicenia zyskujesz przewagę nad konkurencją. To Ty decydujesz czy poprowadzisz na hamakach zajęcia typowo jogowe, relaksacyjne, czy może stretching lub zajęcia wzmacniające. Natomiast zajęcia w formie zabawy to doskonały sposób na zachęcenie dzieci do ćwiczeń.

Przykładowo zakup 10 stanowisk do aerial jogi (hamaki, materace i osprzęt) to koszt ok. 5000 zł. Przy regularnym prowadzeniu zajęć zwrot zainwestowanych środków możesz uzyskać już po miesiącu.

Pewna współpraca z dobrymi korzyściami.

Współpraca z nami to możliwość dodatkowej ścieżki finansowej, która wesprze i rozwinie Twój biznes. Obopólna promocja, wsparcie ze strony naszej firmy oraz możliwość dystrybucji polskiego sprzętu cyrkowego, który cieszy się największym zaufaniem na rodzimym rynku, pozwoli Ci szybko osiągnąć wymierne rezultaty.
Chcielibyśmy Was zaprosić do nawiązania z Nami bliskiej współpracy i podążania wspólną ścieżką rozwoju.

Chętnie nawiążemy współpracę z każdą ze szkół akrobatyki powietrznej, każdym studiem aerial/fly jogi, z klubami sportowymi, szkołami pole dance czy osobami fizycznymi.
Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej drogi, czy szukasz godnego zaufania partnera biznesowego - jesteśmy dla Ciebie. W naszym zespole znajdują się zarówno specjaliści od marketingu, jak i instruktorzy aerial - bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży aerial, pole dance i fitness. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb naszych klientów. Współpracując z nami masz pewność kompleksowej obsługi i profesjonalnego doradztwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium