- Rury do pole dance -

Drążki do tańca na rurze, rury pole dance

Pole dance na stałe zagościł w repertuarze sal fitness i szkół tańca. Najważniejszym elementem, który musi znaleźć się w każdym miejscu do ćwiczeń tego sportu, jest rura do pole dance. Pionowy drążek mocuje się w dwóch punktach – do podłogi oraz do sufitu, dzięki czemu osoby ćwiczące pole dance mają zapewniony stabilny punkt oparcia, umożliwiający wykonywanie różnorodnych figur i akrobacji. Rurki do pole dance to nie tylko domena szkół tańca, bez problemu można instalować je również w domach. Warunkiem koniecznym jest posiadanie wystarczającej ilości miejsca wokół przyrządu, tak aby móc bezpiecznie trenować. Rury pole dance do domu są tak samo bezpieczne, jak te używane przez profesjonalistów, a ich niewątpliwą zaletą jest stosunkowo niska cena i łatwość montażu. W związku z intensywnym rozwojem tej dziedziny sportu, tancerze i pasjonaci pole dance mają możliwość zakupu sprzętu dopasowanego do swoich preferencji, na przykład poprzez wybór rurki w swoich ulubionym kolorze.

Rury do pole dance prezentowane w na stronie Flying Rose Sport wykonane są przez firmę Kodi Sport. Wieloletnie doświadczenie w produkcji drążków do pole dance i najwyższa jakość produktów, pozwala nam śmiało rekomendować Kodi Sport oraz ich realizacje.

 

O firmie Kodi Sport

Kodi Sport to unikalne, autorskie rozwiązania w jednoczęściowych drążkach do pole dance. Do produkcji drążków wykorzystywane są materiały najwyższej jakości. Komponenty do rur Kodi Sport powstają na obrabiarkach sterowanych numerycznie, co gwarantuje najwyższą precyzję produkcji.
Drążki do pole dance Kodi Sport tworzone są w myśl zasady:


„Pomylić się o włos, to pomylić się o bardzo dużo”.
logo kodi sport
Flying Rose Sport x Kodi Sport


We Flying Rose Sport zdajemy sobie sprawę jak ważne w akrobatyce są pewne i sprawdzone rozwiązania, dlatego postanowiliśmy podjąć współpracę z producentem rur do pole dance, którego darzymy pełnym zaufaniem. Z produktów Kodi Sport korzystają zarówno amatorzy, jak i profesjonalni tancerze. Jeżeli szukasz bezpiecznego systemu drążków do szkoły pole dance lub do ćwiczeń na rurce w domu, nie znajdziesz nic lepszego niż Kodi Sport.

Jakość, precyzja i estetyka to trzy kluczowe elementy marki Kodi Sport.

Co wyróżnia produkty Kodi Sport: 

  • wszystkie serie, odmiany, konfiguracje są ergonomiczne, estetyczne i funkcjonalne,
  • ergonomiczny kształt stopki u podstawy drążka pole dance zapewnia ochronę dla stóp, dłoni i zapewnia wygodę użytkowania, 
  • szybka zmiana wersji statycznej na obrotową, jednym ruchem ręki, 
  • optymalnie dobrana twardość gumek osłonowych zapewnia ochronę podłogi i sufitu, 
  • każdy obszar produkcji i produktu jest systematycznie monitorowany i w razie potrzeby udoskonalany.

Rury do pole dance Kodi Sport do użytku domowego możecie zakupić TUTAJ.

Szukasz rur pole dance do studia tańca? Masz wątpliwości jakiej rurki potrzebujesz? Napisz bezpośrednio do producenta!

 

Realizacje  

Kontakt z producentem

Kodi Sport
Konrad Zając
e-mail: kodisport@gmail.com
tel: +48 507 227 667

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium