| Materace pole dance

Taniec na rurze to dyscyplina niezwykle efektowna, ale też wymagająca. Potrzeba czasu i regularnych ćwiczeń, aby opanować kolejne figury i sekwencje. W trakcie nauki zdarzają się upadki, dlatego dobry materac jest kluczowy. Materace do pole dance są podstawowym elementem wyposażenia w szkołach tańca, szkołach aerial i na salach treningowych. Odpowiednia asekuracja jest ważna podczas treningów tańca na rurze i akrobatyki powietrznej. Materace pole dance amortyzują upadki, zapobiegając kontuzjom i zranieniom. Równocześnie dają możliwość komfortowych wyskoków, nadają się też do użytku domowego.

Materace do pole dance mogą być okrągłe lub kwadratowe. Wybór kształtu podyktowany jest osobistymi preferencjami oraz tym, ile mamy miejsca w pomieszczeniu. Materace używane przy treningach pole dance najczęściej są nacięte do połowy i posiadają otwór w samym środku, co umożliwia wygodne umiejscowienie ich wokół rurki. Mocne rzepy będą zapobiegać rozsuwaniu się materaca podczas energicznych ćwiczeń.

Wybierając materac pole dance, warto zwrócić uwagę na gęstość zastosowanego wypełnienia. Materace oferowane przez Flying Rose Sport wykonane są z pianki wysokiej gęstości, gwarantującej komfort użytkowania. Dzięki odpowiedniemu wypełnieniu materace są bezpieczne i sprawiają, że nie zapadamy się w nich w trakcie ćwiczeń. W naszym sklepie znajdziecie również materace gimnastyczne, które mogą być używane podczas treningów na kołach cyrkowych oraz doskonalenia akrobacji na aerial silks.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium