| Mocowania do sufitu

Kiedy już raz rozpoczniesz treningi z chustami wertykalnymi czy kołami aerial, trudno jest przestać! Jest to sport aerial tak absorbujący i porywający, że w krótkim czasie treningi w klubach fitness przestaną Ci wystarczać! Co zrobić, aby zwiększyć swoje możliwości? Oczywiście rozpocząć treningi w warunkach domowych! Myślisz, że jest to skomplikowane i kosztowne? Nic bardziej mylnego! Wystarczą odpowiednie mocowania do sufitu i wybrany przez Ciebie sprzęt aerial.

W naszym sklepie znajdziesz mocowania do sufitu w gotowych zestawach -  w zależności od Twojego wyboru, możesz zdecydować się na mocowania do sufitu z certyfikatem lub mocowania do sufitu bez niego. Naszym wyborem są oczywiście mocowania do sufitu z certyfikatem, które odpowiednio zamontowane gwarantują Ci bezpieczne treningi w domowym zaciszu. Nasze mocowanie do sufitu pozwolą Ci cieszyć się treningami aerial, kiedy tylko zechcesz! Dobór uchwytu do sufitu jest uzależniony jego rodzajem, jeśli posiadasz pełny sufit dobrej jakości wybierz mocowanie z certyfikatem. Do niepełnych sufitów, bądź sufitów gorszej jakości warto wybrać mocowanie bez certyfikatu z kotwą chemiczną.

Zobacz też nasze inne produkty: koła aerial hoop (w tym: koło aerial hoop z jednym uchwytem bądź koło aerial hoop z dwoma uchwytami), szarfy aerial silks (aerial silks dla dzieciaerial silks do klubuaerial silks do domu), hamaki aerial joga.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium